Edelaraudtee AS

Kaare 25, TĂŒri, 72212 JĂ€rvamaa, Eesti
ĂŒldtelefon: 38 48 301
e-post: edel@edel.ee

 

Kontor

Rain Kaarjas juhatuse liige 38 48 331 rain.kaarjas@edel.ee
Eve Meres arendus- ja planeeringu-teenistuse juht 38 48 307 eve.meres@edel.ee
Maie Krass infrastruktuurispetsialist 38 48 334 maie.krass@edel.ee
Ahto LindmÀe controller 38 48 350 ahto.lindmÀe@edel.ee
Riina RandvÀli personalispetsialist 38 48 342 riina.randvali@edel.ee
Kersti AasavÀli liiklusteenistuse juht 38 48 321 kersti.aasavali@edel.ee
TÔnu Kipper kvaliteedi- ja ohutusjuht 38 48 372 tonu.kipper@edel.ee
Moonika Siniallik siseaudiitor 38 48 372 moonika.siniallik@edel.ee
Hannes Taube teeteenistuse juht 38 48 327 hannes.taube@edel.ee
Andres Kuusik energeetikatalituse juht 38 48 376 andres.kuusik@edel.ee
Andres TĂŒrn side- ja energeetika-teenistuse juht 38 48 374
48 96 903
andres.tyrn@edel.ee

 

Jaamad

Lya Saem Liiva jaama (s.h. Tallinn-VĂ€ike, Liiva, Kiisa) jaamaĂŒlem lya.saem@edel.ee
Tallinn-VĂ€ike jaam Juurdeveo 28, 11313 Tallinn
Liiva jaam Orava 21B, 11214 Tallinn
Kiisa jaam Kiisa, Saku vald, 75503 Harjumaa
TĂ”nu Sarapuu Rapla jaama (s.h. Kohila, Rapla, Lelle) jaamaĂŒlem 48 96 954 tonu.sarapuu@go.ee
Kohila jaam Jaama 6, 79801 Kohila
Rapla jaam Jaama 6, 79514 Rapla
Lelle jaam Kehtna vald, 79002 Raplamaa
Niina Rak TĂŒri jaama (s.h. TĂŒri, VĂ”hma, Viljandi) jaamaĂŒlem niina.rak@edel.ee
TĂŒri jaam Jaama 8, TĂŒri, 72212 JĂ€rvamaa
VÔhma jaam Spordi 2, 70602 Viljandimaa
Viljandi jaam Vaksali 44, 71020 Viljandi
Dmitri Lebedev PĂ€rnu jaama (s.h. Tootsi, PĂ€rnu) jaamaĂŒlem 44 62 400 dmitri.lebedev@edel.ee
Tootsi jaam Elbi, Tori vald, 86801 PĂ€rnumaa
PĂ€rnu jaam Jaama 4, 80044 PĂ€rnu