Tutvustus

Edelaraudtee AS on raudteeinfrastruktuuri-ettevĂ”te, kes haldab 222,16 km  raudteed (Tallinn-Lelle-PĂ€rnu 138,9 km, Lelle-TĂŒri-Viljandi 79,6 km, Liiva-Ülemiste 5,3 km) ja 11 raudteejaama (Tallinn-VĂ€ike, Liiva, Kiisa, Kohila, Rapla, Lelle, Tootsi, PĂ€rnu, TĂŒri, VĂ”hma ja Viljandi) ning 20 reisiplatvormi vĂ€ljaspool jaama. Liiva, Kohila, Rapla, Tootsi, PĂ€rnu, TĂŒri, VĂ”hma ja Viljandi on kaubajaamad.

Edelaraudtee AS osutab raudteeinfrastruktuuri kasutada andmise teenust raudteeveo-ettevÔtjatele ja veeremiomanikele koos liikluse korraldamisega. EttevÔttes töötab ligi sada töötajat.

RaudteevÔrgustik

Tehtud tööd

Edelaraudtee AS on realiseerinud raudteeinfrastruktuuri parendamise ja reisirongiliikluse kvaliteedi tÔstmise eesmÀrgil mitmeid projekte. MÀrkimisvÀÀrseim valik neist siin »

Loe edasi »

Kaubavedu

Edelaraudtee AS-i taristul on raudteetransporti kasutades kaubaveoks avatud 8 jaama: Liiva, Kohila, Rapla, TĂŒri, VĂ”hma, Viljandi, Tootsi, PĂ€rnu.

Edelaraudtee AS-i kaubajaamadest/kaubajaamadesse on vÔimalik vedada kaupu Eesti Vabariigi territooriumil ja rahvusvaheliselt kogu 1520 mm rööpmelaiusega raudteevÔrgustikul.

Loe edasi »

Sellel veebilehel kasutatakse kĂŒpsiseid. Loe lisa NÕUSTUN